Baw się wyobraźnią- nietypowe pomysły na zajęcia plastyczno-muzyczne – szkolenie on-line

Brak zaplanowanych szkoleń

💰Cena: 169 zł

Opis: Szkolenie podejmuje tematykę różnorodności zajęć plastyczno- muzycznych, przybliża oryginalne techniki zabaw wyobraźnią. Podkreśla znaczenie muzyki podczas zabaw kreatywnych. Zachęca do wprowadzania na zajęciach innowacyjnych form przekazu i ekspresji. Wyróżnia nietypowe pomysły, jak: papieroplastykę, picture book, hirameki, zabawy w arcy-palce czy kamishibai. Ich niepowtarzalność i oryginalność przekłada się na jakość oraz efektywność w pracy dzieci. 

Odbiorcy: Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, wychowania przedszkolnego, wychowawcy świetlic, pedagodzy szkolni.

Program szkolenia:

  1. Rola muzyki klasycznej podczas zabaw plastycznych.
  2. Fantazje, improwizacje z wykorzystaniem obrazów.
  3. Hirameki- jak z niczego stworzyć coś…
  4. Teatrzyk cieni.
  5. Kamishibai – stwórz własną książkę z obrazów.

❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom.

📃Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.).

Prowadząca: Joanna Marjańska – z wykształcenia surdopedagog, oligofrenopedagog, wieloletnia nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, terapeutka pedagogiczna, z zamiłowania pasjonatka przyrody, dobrej książki, muzyki oraz wszystkiego co twórcze i niezwykłe. W wolnej chwili zajmuje się ceramiką, rysowaniem. Marzy o graniu na gitarze oraz odkryciu „czegoś” interesującego.