100 pomysłów na afazję – część I – Trening umiejętności pragmatycznych oraz odbioru informacji – szkolenie on-line

Terminy zaplanowanych szkoleń:
 • 7 sierpnia 2021 r. (09:00 - 14:00) ZAPISZ SIĘ
 • Cena: 249 zł

  Kurs „100 pomysłów na afazję” skupia się na praktycznej stronie terapii afazji u dorosłych (wiele propozycji treningów można zastosować u dzieci). Obie części obejmują całość zagadnień, jednak nie ma wymogu uczestnictwa w obu kursach.

  Omówienie technik pracy z licznymi przykładami i inspirującymi ćwiczeniami.

  Uczestnik otrzyma opisy prezentowanych ćwiczeń oraz czasowy dostęp do prezentacji.

   
  Warunkiem uczestnictwa NIE jest ukończenie pierwszej części szkolenia.
   
  ❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

  ❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom .Uprzejmie prosimy o pobranie bezpłatnej aplikacji zoom ze strony https://zoom.us/ oraz o zalogowanie się poprzez e-mail i zapamiętanie hasła. W dniu szkolenia otrzymają Państwo e -mail z odpowiednim linkiem do szkolenia./Mail może być w spamie lub w powiadomieniach/. Na kilka minut przed szkoleniem proszę „wejść” w link. Zostaną Państwo przekierowani na szkolenie.

  PROGRAM:

  1. Czynniki wpływające na terapię.
  2. Planowanie terapii.
  3. Trening pragmatyczny w ciężkich zaburzeniach językowych.
  4. Poprawa dowolnej kontroli działania.
  5. Usprawnianie systemu semantycznego (rozumienie na różnych poziomach zaburzeń).
  6. Usprawnianie systemu fonologicznego (wzorce brzmieniowe analiza i synteza na różnych poziomach zaburzeń).
  7.  

  Uczestnik szkolenia otrzymuje:

  • zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.),
  • zestaw ćwiczeń – 100 przykładów jako uzupełnienie kursu terapii
  • karty oceny poziomu funkcji językowych, formularz do planowania terapii – uzupełnienie kursu diagnozy afazji
  • dla chętnych Bostoński Test do Diagnozy Afazji i test przesiewowy LAST

  Prowadząca –  Marika Litwin – dr n. med., absolwentka logopedii Wyższej Szkoły Pedagogiki Specjalnej w Warszawie (obecnie Akademia Pedagogiki Specjalnej), podyplomowych studiów w zakresie neurologopedii – Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Wykładowca Uniwersytetu SWPS i Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Korczaka. Wykładowca na kursach specjalizacyjnych w zakresie rehabilitacji medycznej, neuropsychologii, neurologopedii oraz kursach szkoleniowych dla pracowników oświaty. Specjalista neurologopeda w Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej CKR w Konstancinie. Zainteresowania zawodowe to zaburzenia połykania oraz zaburzenia językowe w chorobach neurologicznych. Autorka publikacji z zakresu afazji, dysartrii, dysfagii.