Wczesna interwencja logopedyczna cz. II – szkolenie on-line

Terminy zaplanowanych szkoleń:
 • 4 grudnia 2020 r. (18:00 - 21:00) ZAPISZ SIĘ
 •  
  Cena: 279
   
  ❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

  ❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom .Uprzejmie prosimy o pobranie bezpłatnej aplikacji zoom ze strony https://zoom.us/ oraz o zalogowanie się poprzez e-mail i zapamiętanie hasła. W dniu szkolenia otrzymają Państwo e -mail z odpowiednim linkiem do szkolenia./Mail może być w spamie lub w powiadomieniach/. Na kilka minut przed szkoleniem proszę „wejść” w link. Zostaną Państwo przekierowani na szkolenie.

  1. Wczesna interwencja logopedyczna a zespół specjalistów – współpraca, możliwości, działanie holistyczne. Kiedy logopeda potrzebuje wsparcia i do kogo kierować dziecko?
  2. Rozwój komunikacji w pierwszym roku życia dziecka na tle rozwoju sensoryczno-motorycznego. Co jest normą, co wyzwaniem? Jak dobrze przeprowadzić diagnozę logopedyczną w tym okresie? Praktyczne wskazówki krok po kroku.
  3. Model wsparcia dziecka w aspekcie:
  • motoryki ustno-twarzowej,
  • karmienia,
  • rozwoju poznawczego,
  • manipulacji i motoryki,
  • komunikacji.

  Szkolenie oparte o doświadczenia własne i pracę zespołową osadzoną w holistycznym podejściu do pacjenta.

  Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.),

  Prowadząca –  mgr Aleksandra Kaczyńska – więcej informacji o prowadzącej: https://cognitus.pl/o-nas/zespol/