Trening karmienia logopedycznego od podstaw część II – szkolenie on-line

Brak zaplanowanych szkoleń
Cena: 199 zł
Warunkiem uczestnictwa jest ukończenie pierwszej części szkolenia.
 
❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom .Uprzejmie prosimy o pobranie bezpłatnej aplikacji zoom ze strony https://zoom.us/ oraz o zalogowanie się poprzez e-mail i zapamiętanie hasła. W dniu szkolenia otrzymają Państwo e -mail z odpowiednim linkiem do szkolenia./Mail może być w spamie lub w powiadomieniach/. Na kilka minut przed szkoleniem proszę „wejść” w link. Zostaną Państwo przekierowani na szkolenie.

1. Noworodek i okres okołoporodowy ważny dla rozwoju funkcji pokarmowych przez cały okres niemowlęctwa i dzieciństwa wg sfer:

– sensomotorycznej,

– społecznej,

– zachowań,

– funkcjonowania OUN.

2. Autorski Arkusz Oceny Noworodka w Kontekście Pracy Logopedycznej.

3. Gotowość do podjęcia karmienia/jedzenia – analiza profilu pacjenta.

4. Strategie sensoryczno–motoryczne w treningu karmienia: sensoryczno-motoryczna organizacja pracy: policzków, mięśnia okrężnego warg, języka (w tym ruchów lateralnych), żuchwy.

5. Odgryzanie, gryzienie, żucie – strategie pracy.

6. Wzmocnienia sensoryczno-mootryczne w treningu karmienia: wzrokowe, słuchowe, termiczne, wibracyjne, elektrostymulacja, propriocepcja.

 
Uczestnik otrzyma bogate materiały i inspiracje do pracy z dziećmi prowadzonymi sensoryczno-motoryczną strategią treningu karmienia
 

Uczestnik szkolenia otrzymuje:

  • zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.),
  • Uczestnik poza materiałami i Zaświadczeniem, otrzyma dostęp do filmu instruktażowego.

Prowadząca –  mgr Aleksandra Kaczyńska – więcej informacji o prowadzącej: https://cognitus.pl/o-nas/zespol/