Strategie rodzinne w terapii jąkania wczesnodziecięcego

Brak zaplanowanych szkoleń
 
Cena: 199 zł
❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom .Uprzejmie prosimy o pobranie bezpłatnej aplikacji zoom ze strony https://zoom.us/ oraz o zalogowanie się poprzez e-mail i zapamiętanie hasła. W dniu szkolenia otrzymają Państwo e -mail z odpowiednim linkiem do szkolenia./Mail może być w spamie lub w powiadomieniach/. Na kilka minut przed szkoleniem proszę „wejść” w link. Zostaną Państwo przekierowani na szkolenie.

Program szkolenia online:

  1. Wieloczynnikowa koncepcja jąkania.
  2. Objawy jąkania.
  3. Zmodyfikowany model góry lodowej Sheehana – istota jąkania.
  4. Działania pośrednie wspomagające płynność mowy.
  5. Działania bezpośrednie w procesie terapeutycznym.

Uczestnik szkolenia otrzymuje:

  • zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.),

Prowadzący: Łukasz Kowalczyk – logopeda, pedagog specjalny, asystent w Zakładzie Logopedii i Lingwistyki Edukacyjnej Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej. Pracownik Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej TOP w Warszawie, gdzie zajmuje się diagnozowaniem i terapią dzieci jąkających się. Członek Polskiego Związku Logopedów i Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Osób Jąkających się „Ostoja”.