Nosowanie – wady wymowy na starcie – szkolenie on-line

Brak zaplanowanych szkoleń
💰Cena 120 zł

Opis: Szkolenie przeznaczone dla osób, dla których rysowanie wydaje się być trudną umiejętnością. Nauczysz się tworzyć proste, podstawowe grafiki. Zobaczysz jak wykorzystać je w ćwiczeniach logopedycznych i ogólnorozwojowych. Przygotuj kartki, ołówek i dużo uśmiechu.

Program szkolenia:

  1. Krótko o klasyfikacji głosek języka polskiego.
  2. Mechanika mówienia.
  3. Podniebienie miękkie – anatomia.
  4. Nosowanie otwarte i zamknięte – charakterystyka.
  5. Badanie logopedyczne nosowania krok po kroku.
  6. Postępowanie logopedyczne w przypadku diagnozy nosowania otwartego i zamkniętego – propozycje ćwiczeń. 
  7. Panel dyskusyjny. 

Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia,

Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom

📃Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.).

Prowadzi: Magdalena Rybka – neurologopeda, filolog polski, szczęśliwa żona i mama bliźniaczek. W swoim gabinecie prowadzi terapie dzieci z zaburzeniami komunikacji językowej. Zawodowo interesuje się szczególnie zaburzeniami funkcji prymarnych, artykulacji oraz wadami twarzoczaszki. W wolnych chwilach pisze bloga oraz dzieli się doświadczeniem i wiedza w mediach społecznościowych.