LogoSensoryka – wprowadzenie do świata zmysłów. Scenariusze na jesień – szkolenie on-line

Terminy zaplanowanych szkoleń:

 • 26 października 2021 r. (19:00 - 21:00)
 • 💰Cena – 120 zł

  ❗Sprawdź pełną ofertę szkoleń: https://cognitus.pl/szkolenia-on-line/– Przy zakupie trzech szkoleń z oferty obowiązuje zniżka 20 zł mniej od ceny każdego szkolenia.

  ❗Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom .Uprzejmie prosimy o pobranie bezpłatnej aplikacji zoom ze strony https://zoom.us/ oraz o zalogowanie się poprzez e-mail i zapamiętanie hasła. W dniu szkolenia otrzymają Państwo e -mail z odpowiednim linkiem do szkolenia./Mail może być w spamie lub w powiadomieniach/. Na kilka minut przed szkoleniem proszę „wejść” w link. Zostaną Państwo przekierowani na szkolenie.

  Opis: Jak logopedycznie i sensorycznie bawić się z małym dzieckiem w gabinecie logopedy lub podczas zajęć profilaktycznych w przedszkolu lub żłobku ? Proste zabawy wspierające rozwój mowy i komunikacji dla najmniejszych dzieci w tematyce jesiennej.

  Korzyści: Uczestnik zdobędzie gotowy materiał do wykorzystania w pracy zawodowej na jesień.

  Materiały szkoleniowe: Materiał szkoleniowy to zestaw scenariuszy logosensorycznych na jesień wraz z materiałem słowno – muzycznym.

  Program szkolenia:

  1. Czym jest LogoSensoryka.
  2. Jak logopedycznie i sensorycznie bawić się z dziećmi?
  3. Jak wspierać rozwój umiejętności komunikacyjnych podczas zabaw LogoSensorycznych?
  4. Wprowadzenie dziecka do świata zmysłów.
  5. Zabawy LogoSensoryczne na Jesień – gotowe scenariusze.

  Prowadząca: Agata Kalina- terapeuta karmienia, logopeda, pedagog, surdologopeda, dogoterapeuta. Pracuje i prowadzi Fundację Wspierania Rozwoju Małego Dziecka „Cali Mali” oraz Poradnię „Cali Mali” dla dzieci z wyzwaniami w wieku 0-3 lat. Wykładowca UAM Poznań. Mama na czterech etatach 🙂 Szczególnie zainteresowana komunikacją najmłodszych dzieci oraz wspomaganiem ich w drodze nabywania umiejętności jedzenia doustnego. 

  Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.).