Akademia Wychowawcy Kolonijnego.

Jeśli planujesz wyjazd i chcesz, aby dzieci przy tej okazji podniosły swą sprawność fizyczną, poszerzyły zainteresowanie światem, jego różnorodnością, bogactwem i pięknem, nabyły wiele cennych umiejętności poprzez praktyczne działania, współpracowały w grupie i rozwijały twórcze myślenie, wzbogaciły swoje umiejętności wokalne i plastyczne to zapraszamy na nasze szkolenie.

Cena 150 zł za dzień szkoleniowy.

7 szkoleń -600 zł.

Przy wpłacie jednorazowej 500 zł.

ZAPISZ SIĘ

 

Być może brakuje Ci pomysłów i inspiracji, jak urozmaić dzieciom czas podczas wakacji i na szkolnych wycieczkach… Mamy na to rozwiązanie! Dołącz do Nauczycieli z Pasją i wypełnij swój nauczycielsko – podróżniczy kufer:

– nowymi grami i zabawami na świeżym powietrzu oraz w budynku (ośrodku).

– pomysłami na tanie i efektowne prace plastyczne wykonane z materiałów łatwo dostępnych, z tego co nas otacza i co daje nam natura.

– propozycjami imprez, które odbywają się podczas wyjazdów na kolnie czy zielone szkoły (ich organizacja, przebieg i podsumowanie), integrują grupę,

– zajęciami na nudę i niepogodę

– piosenki i rymowanki umilające wyjazd

– propozycje zabaw fabularyzowanych

Akademia wychowawcy   kolonijnego i opiekuna Zielonej Szkoły obejmuje cykl 7 szkoleń:

  1. Plenerowe gry i zabawy;

  2. Działania plastyczne na koloniach i zielonej szkole

  3. Rymowanki i piosenki na zielonej szkole

  4. Tańce integracyjne

  5. Jak zorganizować i przeprowadzić imprezę okolicznościową podczas wycieczki – pomysły na zaplanowanie, przebieg oraz oprawę zabawy fabularyzowanej.

  6. NUDZI MI SIĘ!!!! Działania wspierające wychowawcę podczas wycieczek w razie niepogody.

  7. MAMO! TATO! JEST SUPER!!! – pomysły, gry, zabawy, działania plastyczne pomagające zorganizować zajęcia rozpoczynające i podsumowujące wyjazd.

Każde szkolenie zakończone jest certyfikatem.