Partnerzy

 logo-szkola-wyzsza-przymierza-rodzin        Szkoła Wyższa Przymierza Rodzin

Najlepsza niepubliczna uczelnia licencjacka w Polsce (wg rankingów Rzeczypospolitej i Perspektyw 2011, 2012)

SWPR zaprasza studentów na studia w kierunkach: pedagogika, historia, filologia polska, geografia, socjologia, zdrowie publiczne, informatyka; absolwentów studiów na liczne studia podyplomowe; seniorów na zajęcia Uniwersytetu Trzeciego Wieku; dzieci i ich rodziców do poradni pedagogicznej, dzieci na uniwersytet humanistyczny.

Atuty szkoły:

  • Niskie czesne
  • Niewielkie grupy studenckie – indywidualny kontakt z wykładowcami i władzami uczelni
  • Doświadczeni pracownicy naukowi z UW, PW, UKSW i PAN
  • Stypendia, bezpłatne noclegi dla studentów zaocznych, pomoc w uzyskaniu dorywczych prac zarobkowych i tanich, bezpiecznych kwater
  • Cekawe kontakty, zagraniczne praktyki, rynek pracy, wielkie szanse
  • Bardzo dobre warunki lokalowe i obiekty sportowe
  • Miła i życzliwa atmosfera
  • Dbamy o jakość przekazywanej wiedzy w oparciu o osobisty, często indywidualny kontakt.

DOROTA CITKOWSKA -DORADCA KSIĄŻKI

12246922_919739648063463_6007147651275651641_n

image description
image description

Pomysłodawczyni nowego zawodu – doradca książki i pasjonatka pracy, którą wykonuje.
 Pracowała w dwóch warszawskich wydawnictwach; Medium i Studiu Emka, gdzie wdrażała autorski projekt docierania z książką do firm. Od 2001 roku właścicielka firmy CDN…  Dobiera książki biznesowe, ogólnorozwojowe indywidualnie oraz dopasowuje tytuły na potrzeby organizacji. Tworzy stoiska z literaturą tematyczną w przestrzeniach szkoleniowych. Współpracuje z wydawcami i autorami, oraz rekomenduje doskonałych prelegentów, będących jednocześnie autorami książek.
Czerpie energię z natury, rozmów z przyjaznymi ludźmi, książek, sztuki. Wierzy w potęgę intuicji. Rozwój osobisty rozumie, jako dostrzeganie własnego niedorozwoju, by z akceptacją i refleksją stawać się najlepszą wersją siebie.
Uważa, ze każdy może nawracać się na własną wielkość,
Prywatnie spełniona matka dwóch dorosłych synów, również pasjonatów swojej pracy.

logo_X3_niepubliczna.cdr Centrum Terapeutyczne Aleksandra Kaczyńska

oferuje szeroki wachlarz diagnostyczno-terapeutyczny w zakresie logopedii, neurologopedii, surdologopedii, terapii pedagogicznej, terapii psychologicznej, terapii ręki, terapii słuchowych, badań słuchu. Prowadzimy zajęcia dla niemowląt, dzieci, dorosłych jak i osób starszych z różnymi trudnościami w zakresie mowy, umiejętności poznawczych, ale także w obszarze treningu karmienia. Proponujemy zajęcia indywidualne jak i grupowe. Szczególnym zainteresowaniem w naszej placówce cieszy się Sala Doświadczania Świata, która jest innowacyjną formą terapii. Ponadto cieszymy się zaufaniem wielu instytucji i placówek, z którymi współpracujemy. Jedną z nich jest Centrum Protezowania i Rehabilitacji Słuchu FONETIKA. Specjalistów z centrum FONETIKA gościmy raz w miesiącu realizując ofertę szerokiego pakietu badań słuchu dla dzieci i dorosłych. W ramach badań wykonywane są zarówno podstawowe badania słuchu jak i badania Centralnych Zaburzeń Przetwarzania Słuchowego. Dzięki temu duża część naszych podopiecznych może skorzystać z aktywnych treningów słuchowych, w tym treningu NEUROFLOW, którego jesteśmy oficjalnymi przedstawicielami w naszym regionie.

Misją naszego centrum jest kompleksowa pomoc dzieciom i dorosłym w zakresie trudności związanych z funkcjonowaniem poznawczym oraz umiejętnościami językowego porozumiewania się. Chcemy stwarzać możliwości dla rozwoju młodego człowieka, ale także stać się wsparciem w przezwyciężaniu trudności, które mu towarzyszą.

 Fonetika_logo_krzywe_OST_pion.cdr   FONETIKA Centrum Protezowania i Rehabilitacji Słuchu

To miejsce stworzone z myślą o osobach z wrodzonymi lub nabytymi wadami słuchu, użytkownikach aparatów i implantów słuchowych, dzieciach z częstymi infekcjami i chorobami ucha,  opóźnieniami w rozwoju mowy lub nieprawidłowym rozwojem, osobach aktywnych zawodowo, seniorach , sportowcach, pływakach, muzykach, osobach pracujących w hałasie i wielu, wielu innych. Jest to miejsce, w którym znajdą Państwo fachową pomoc, poradnictwo oraz najlepsze
i najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie słuchu i mowy. Misją firmy jest przede wszystkim dobro Pacjenta realizowane przez fachową obsługę w zakresie diagnostyki, protezowania, rehabilitacji, terapii, konsultacji i doradztwa medycznego. Dzięki współpracy z liderami na rynku światowym w działach produkcji i dystrybucji aparatów słuchowych gwarantujemy Państwu zawsze nowoczesne i najlepsze rozwiązania technologiczne, które na zawsze poprawią komfort Państwa słyszenia.

INSPIRACJE NAUCZYCIELKI PRZEDSZKOLA

14518284_10207129725353853_1635979385_n

Magdalena Trzeciak – pedagog z 5 letnim doświadczeniem jako właściciel zespołu żłobków i przedszkoli Fiku-Miku oraz Sali Zabaw dla dzieci w powiecie otwockim i piaseczyńskim.
www.fiku-miku.net
Prowadząca fanpage Inspiracje Nauczycielki Przedszkola będący źródłem inspiracji do działań z dziećmi w szerokim zakresie.
https://m.facebook.com/InspiracjeNauczycielkiPrzedszkola/
Praca z dziećmi to jej pasja. Uwielbia ich otwartość, żywiołowość i chęć poznawania świata. Dlatego tworzy miejsca, w którym dzieci czują się bezpieczne i kochane. Miejsca, w którym dzieci rozwija się na każdej płaszczyźnie, do którego wchodzą roześmiane, z radością, na odkrywanie kolejnych nowych rzeczy.
Energię do działań daje jej również praca z nauczycielami. Uwielbia osoby kreatywne, chcące realizować się w zawodzie, po których widać że to co robią w codziennej pracy- sprawia im radość. Taką właśnie kadrę stara się dobierać do swoich placówek.
Uwielbia inspirować! Jej motto : „Dobry nauczyciel uczy, Najlepszy – inspiruje”
Prywatnie mama 6 miesięcznej córeczki, która napawa ją niestworzonych pokładami energii do wszystkich działań.

logo-1

Produkty terapeutyczno-edukacyjne HEIM, jest młodą, polską firmą specjalizującą się w tworzeniu i rozpowszechnianiu narzędzi terapeutycznych, przydatnych w pracy psychologa, pedagoga czy też terapeuty. Dotychczas na rynku ukazały się cztery autorskie pozycje: Gra planszowa ” Góra Uczuć”, Karty z serii rozwiązywanie problemów: Łamacz lodów 6-12 i Łamacz Lodów 12 + oraz Karty Pracy: Sposoby na złość. Wszystkie pozycje, mają na celu pomoc dzieciom, młodzieży i dorosłych w dzieleniu się swoimi emocjami i doświadczeniami. Produkty firmy Heim a także pozycje książkowe i gry planszowe innych wydawnictw dostępne pod adresem www.heim.com.pl