Powiat Leszczyński

W terminie od 7 września 2020 zapraszamy do udziału w szkoleniach, indywidualne osoby pracujące w charakterze  nauczycieli, pedagogów, terapeutów, logopedów, opiekunów oraz rodziców z terenu powiatu leszczyńskiego, woj. wielkopolskie.

 1. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa: 8 – Edukacja, Działanie: 8.3. – Wzmocnienie oraz dostosowanie kształcenia i szkolenia zawodowego do potrzeb rynku pracy.
 2. Udział w szkoleniu będzie dofinansowany w 80% ze środków Unii Europejskiej, oraz w 20% ze środków Fundacji, w ramach Funduszu Pożyczkowego „Rozwój edukacji dla osób z woj. wielkopolskiego”.
 3. W Projekcie mogą wziąć udział osoby, które w chwili przystąpienia do Projektu spełniają łącznie niżej wymienione kryteria:

1) ukończyły 18 r. życia (tj. od 18 urodzin) – wiek określany jest na podstawie daty urodzenia i ustalany w dniu rozpoczęcia udziału w Projekcie tj. w pierwszym dniu udziału we wsparciu w ramach Projektu,

2) z własnej inicjatywy zgłaszają potrzebę podniesienia kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych,

3) nie prowadzą działalności gospodarczej i nie prowadzą gospodarstwa rolnego,

4) uczą się/pracują/zamieszkują (tj. w rozumieniu Kodeksu Cywilnego przebywają z zamiarem stałego pobytu) w województwie wielkopolskim na obszarze podregionu leszczyńskiego obejmującego gminy: Bojanowo, Borek Wielkopolski, Chrzypsko Wielkie, Czempiń, Gostyń, Granowo, Grodzisk Wielkopolski, Jutrosin, Kamieniec, Kościan, Krobia, Krzemieniewo, Krzywiń, Kuślin, Kwilcz, m. Leszno, Lipno, Lwówek, Miedzichowo, Miejska Górka, Międzychód, Nowy Tomyśl, Opalenica, Osieczna, Pakosław, Pępowo, Piaski, Pogorzela, Poniec, Przemęt, Rakoniewice, Rawicz, Rydzyna, Siedlec, Sieraków, Śmigiel, Święciechowa, Wielichowo, Wijewo, Włoszakowice, Wolsztyn, Zbąszy.

Po zgłoszeniu otrzymacie Państwo maila z informacjami i instrukcjami.

Szkolenia odbywają się online 30 h /w tym egzamin/. Uczestnik otrzymuje Międzynarodowy Certyfikat potwierdzający kwalifikacje.

Terminy szkoleń ustalane będą z Państwem indywidualnie.

Ze względu na dofinansowanie szkoleń konieczne będzie podpisanie  UMOWY SZKOLENIOWEJ I UMOWY BEZZWROTNEJ POŻYCZKI.

Jesteś zainteresowany udziałem w projekcie? Zgłoś się przez poniższy formularz. Masz dodatkowe pytania – napisz maila na adres l.labik@cognitus,pl

Bezpłatna działalność Instytutu jest obecnie realizowana poprzez następujące projekty:

Terapeuta karmienia z pasją

Terapeuta Ręki

Terapeuta zmysłosensoryki z pasją

Trener rozwoju dziecka w wieku szkolnym – Pedagog z pasją

Trener rozwoju małego dziecka–Pedagog z pasją

Komunikacja NVC-język serca

 

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych szkoleń.

Formularz zgłoszeniowy – powiat Leszno

  (*) oznacza pola, które muszą zostać wypełnione.

  Nazwa szkolenia (*)

  Dane uczestnika:

  Dane obowiązkowe (*)

  Imię (*)

  Nazwisko (*)

  Telefon (*)

  Adres email (*)

  Wykształcenie (*)

  Adres zamieszkania (*)

  Miejscowosc (*)

  Ulica (*)

  Mieszkanie nr

  Kod pocztowy (*)

  Poczta (*)


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji projektu i badania jakości po projekcie, oraz innych celów zgodnie z polityką prywatności. Wypełnienie obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie Obowiązek informacyjny.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o nowych szkoleniach, projektach oraz wydarzeniach

  Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku, w przypadku wzięcia udziału w projekcie, utrwalonego podczas projektu, zgodnie z zapisami Zgody na publikację wizerunku.

  Wyrażam zgodę na przekazanie danych niezbędnych do procesu rekrutacji podmiotowi trzeciemu w celu dokończenia procesu rekrutacyjnego.